O nas

LHI to partner godny zaufania

Dzięki wiedzy, kompetencji i doświadczeniu naszego warszawskiego zespołu, działając jako inwestor czy doradca, gwarantujemy że oferowane przez nas rozwiązania są efektywne, innowacyjne i transparentne. Nasze projekty są precyzyjnie przemyślane – od fazy koncepcji po jej realizację, przygotowane indywidualnie, z wyjątkową starannością. Bezkompromisowo dbamy o jakość architektury, materiałów i najwyższy standard wykonawczy. Wśród naszych inwestycji są emblematyczne projekty rewitalizacyjne i najnowocześniejsze obiekty wpisujące się w historyczną zabudowę.

LHI sp. z o.o.

Do najważniejszych zrealizowanych przez nas inwestycji należą: realizacje luksusowych budynków mieszkalnych (np. Berezyńska 46 w Warszawie), strukturyzacja, budowa i finansowanie 88 centrów handlowych o łącznej wartości 1,1 mld EUR, budowa i finansowanie 11 centrów logistycznych o wartości powyżej 90 mln EUR, leasing wielu budynków biurowych, inwestycje w projekty rewitalizacyjne, zarówno w modernizacje obiektów zabytkowych jak i budowę nowych budynków w historycznych lokalizacjach (np. Nowy Dom Jabłkowskich, Chmielna 25).

Tworzymy ekologicznie

Nasze inwestycje spełniają najwyższe standardy ekologiczne. Promujemy rozwiązania spełniające najbardziej wymagające normy dotyczące efektywności energetycznej budynku, zużycia wody, emisji CO2, szkodliwości użytych materiałów oraz warunków, jakie stwarza wnętrze budynku dla użytkowników. Łączymy zieleń i architekturę. Na terenie naszych inwestycji szczególnie dbamy o bioróżnorodność, a drzewami opiekują się najwybitniejsi eksperci w zakresie arborystyki.

Tworzymy unikalną przestrzeń

Bliskie są nam idea “miasta 15 minutowego” i przeciwdziałanie eksurbanizacji. Budynki, które tworzymy, wpisują się w przestrzeń tętniącej życiem metropolii i dzięki wysokiej jakości architekturze podnoszą jej wartość. Nasze projekty wyróżnia jakość wykończenia i szczególna forma, doceniana m.in. przez Stowarzyszenie Architektów RP.

Tworzymy społecznie odpowiedzialnie

Kreujemy przestrzeń która tworzy „żywe” miasto. Z poszanowaniem zasad urbanistyki, z myślą o ludziach i dla ludzi.  Nasze inwestycje wpisują się w kontekst historyczny, tworzą wartość kulturową i społeczną. Projekty LHI opowiadają na nowo historię Warszawy (Nowy Dom Jabłkowskich), kreują wartość kulturową (Dom Kereta).

ZARZĄD

Robert Mandżunowski

Od sierpnia 2000 roku Członek Zarządu, CEO LHI sp. z o.o. W latach 1995 – 2000 główny prawnik Ambasady RP w RFN odpowiedzialny za obszar prawa gospodarczego; członek zespołu przy Ambasadorze RP ds. dostosowania prawa polskiego do unijnego m. in. prawa spółek, prawa podatkowego, prawa obrotu nieruchomościami.

W latach 1992-1995 współpracował z jedną z wiodących kancelarii prawnych, gdzie świadczył doradztwo prawne firmom i instytucjom prowadzącym działalność na terenie Polski.

Pasjonat miasta i miejskich kontekstów.

Eliza Majewska

Ukończyła studia z zakresu ekonomiki przedsiębiorstw na Uniwersytecie w Bayreuth (specjalizacja finanse i bankowość oraz marketing). W LHI sp. z o.o. od 2001 roku, początkowo na stanowisku account managera zajmującego się obsługą projektów leasingowych, następnie jako dyrektor Działu Zarządzania Projektami a od 2009 roku pełniąc funkcję Członka Zarządu.