Realizacje

Berezyńska 46

Kameralna, zatopiona w zieleni warszawskiej Saskiej Kępy luksusowa rezydencja. Inwestycja zaprojektowana przez Atelier 3 Girtler&Girtler to elegancka architektura, prestiż i komfort dla mieszkańców. Projekt  idealnie wpisuje się w jedną z najbardziej kultowych dzielnic Warszawy, nawiązuje do niej charakterem i stanowi jej nową wartość estetyczną.
PoznajBerezyńska 46

Chmielna 25

Budynek-symbol odrodzenia ul. Chmielnej jako prestiżowej śródmiejskiej ulicy. Zaprojektowany jako obiekt biurowo-handlowy przez znaną pracownię Bulanda Mucha – Architekci sp. z o.o. Jest nowoczesny, odważny, innowacyjny. Rytmiczna, falująca struktura frontu budynku podkreśla jego związek z otoczeniem, przełamując zastany schemat pierzei.
PoznajChmielna 25

Nowy Dom Jabłkowskich

Nowy Dom Jabłkowskich  to inwestycja wyjątkowa. Elegancki budynek wpisany w prestiżowe pierzeje ulicy Chmielnej i Brackiej w Warszawie zrewitalizował przestrzeń zaniedbanego parkingu. Projekt autorstwa Atelier 3 Girtler&Girtler powstał w dialogu z historycznym otoczeniem. Biurowiec przylega do zabytkowego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich.
PoznajNowy Dom Jabłkowskich

CANAL+

Ukończony w 2008 roku biurowiec CANAL+ cechuje elegancja i wyrazista forma. Budynek został wykonany z największą starannością i w najwyższym standardzie. Dowód na to, że dobre projekty „bronią się” pomimo upływu czasu – do dziś stanowi emblematyczną i podziwianą siedzibę firmy.
PoznajCANAL+

Dom Kereta

LHI jest partnerem w projektach tworzących nowe wartości kulturowe i społeczne. Jako główny sponsor zaangażowaliśmy się w budowę Domu Kereta – unikalnego konceptu artystyczno-architektonicznego między budynkami przy ul. Żelaznej 74 i Chłodnej 22 w Warszawie. Projekt znajduje się w szczelinie o szerokości 92 cm w najwęższym miejscu i 152 cm w najszerszym miejscu.
PoznajDom Kereta